Directie en management team

Directieteam:

Dhr. P.A. Kamphuys, Algemeen Directeur, Kamphuys@actosgroep.nl

Dhr. E.A. Sweens, Financieel Directeur, Eric@actosgroep.nl

Dhr. D. de Redelijkheid, Operationeel Directeur, Dannis@actosgroep.nl

Dhr. M.J. Brugman, Commercieel Directeur, Brugman@actosgroep.nl 

 

Management team:

Dhr. P. ’t Hart, Business Unit Manager Inkoop & Supply Chain, Hart@InQuest.nl 

Dhr. L. Balemans, Business Unit Manager HR & Communicatie, Luuk@doxa.nl 

Dhr. M. Meeuwsen, Business Unit Manager Bouw en Techniek, Michael@demt-flex.nl 

Mevr. S. ter Beest - Hogervorst, Manager HR, Hogervorst@actosgroep.nl

Dhr. R. van Gils, Manager Finance & Control, Robbert@actosgroep.nl

Management team België:

Mevr. Rina de Reys - Directeur Interim,  dereys@inquest.be

Mevr. Greet Jansen - Directeur W&S,  jansen@inquest.be

Webdesign & ontwikkeling door Webtraders